дивись.info

Колодій проведе засідання Асоціації місцевих рад

Колодій проведе засідання Асоціації місцевих рад

На засіданні Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та бюджетної комісії Львівської обласної ради розглянуть питання про формування обласного та місцевих бюджетів на 2015 рік

12 січня о 15.00 годині у сесійній залі Львівської обласної ради (м. Львів, вул. Винниченка, 16) відбудеться спільне засідання Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, яке проведе голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

До участі в засіданні запрошено керівництво Львівської обласної державної адміністрації, директорів департаментів обласної державної адміністрації, керівництво Головного управління державної фіскальної служби у Львівській області, голів міських, районних рад та районних державних адміністрацій, а також голів бюджетних комісій місцевих рад.

Основне питання, яке розглянуть в рамках заходу, стосуватиметься формування обласного та місцевих бюджетів на 2015 рік.

Для висвітлення інформації за результатами проведеного спільного засідання Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності запрошуємо представників мас-медіа.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.