дивись.info

Завтра в міській раді відбудуться громадські слухання щодо основних показників загального фонду міського бюджету на 2015 рік

Завтра в міській раді відбудуться громадські слухання щодо основних показників загального фонду міського бюджету на 2015 рік

Завтра, 13 січня, у Львівській міській раді, у великій сесійній залі, о 15.00 год відбудуться громадські слухання щодо основних показників загального фонду міського бюджету м. Львова на 2015 рік. Усіх охочих запрошують долучитись до обговорень, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Бюджет міста приймається у два етапи – загальний фонд, і окремо бюджет розвитку. Завтра розглядатимемо показники загального фонду, які мають бути винесені на розгляд сесії міської ради 15 січня, в четвер. Після цього буде окремо виноситись на розгляд бюджет розвитку. Саме у бюджеті розвитку закладаються основні показники фінансування ремонтних, будівельних та інших робіт, які місто планує проводити у 2015 році. Відтак, перед прийняттям бюджету розвитку також будуть проведені окремі громадські слухання», – зазначають в департаменті фінансової політики.

Завтра під час громадських слухань директор департаменту фінансової політики Олег Іщук представить детальнішу презентацію основних показників загального фонду міського бюджету на 2015 рік. Опісля відбудеться обговорення.

Нагадаємо, як зазначалось раніше, основні показники загального фонду міського бюджету на 2015 рік планують затвердити ухвалою сесії міської ради 15 січня, в четвер.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.