дивись.info

Львівська бізнес-школа виступить партнером сесії Shaping Davos

Цього року зустріч Світового економічного форуму виходить за межі Давосу – 40 міст з усього світу організують місцеві сесії Shaping Davos та доєднаються до панельних дискусій в Давосі. Місцеву сесію у Львові організовує львівський хаб спільноти Global Shapers, за підтримки LvBS. Разом із хабами Піттсбургу (США), Кіто (Еквадор), Ер-Ріяд (Саудівська Аравія), Львів доєднається до живої панельної дискусії «Від ідеї до дії: творення культури інновацій» в Давосі. Молоді лідери та визнані фахівці з усього світу матимуть можливість спілкуватись у режимі реального часу, повідомили у прес-службі ЛМР.

Прямому включенню в Давос передуватиме львівська сесія Shaping Innovation Ecosystem. В рамках сесії відбудеться панельна дискусія за участю Андрія Ганкевича (голова наглядової ради Кластера IT-BPO), Романа Зінченка (координатор мережі енергетичних інновацій greencubator), Богдана Купича (віце-президент KM Core, директор Founders Institute в Україні), Максима Лисака (виконавчий директор Startup Depot), Наталії Обозненко. Під час дискусії панелісти обговорять важливість та особливість культури інновацій в країнах, що розвиваються, зокрема в Україні та Львові. Після панельної дискусії учасники спробують більше розібратись в інноваційній екосистемі та в її компонентах.

Під час фінальної панельної дискусії в Давосі участь візьмуть: Тім Браун (CEO, IDEO), Білл Макдермот (CEO, SAP), Файк Сіджбесма (CEO, DSM). В рамках цієї дискусії шукатимуть відповіді на такі питання:

– Коли інноваційні зусилля стають неуспішними? Чому?

– Які основні причини страху перед інноваціями? Які саме страхи нам заважають?

– Як можна створити систему й культуру інновацій, експериментів та адаптації? Які способи стимулювання допоможуть подолати страх змін?

– Яким чином лідери можуть переконати в актуальності інновацій та спровокувати працівників активно реалізовувати новий курс?

– Які компанії є успішними прикладами творення інноваційної системи? Що корисного ми можемо запозичити від них?

Дата: 20 січня.

Місце: Львівська бізнес-школа, вул. Козельницька, 2а, 305 аудиторія.

Мова: англійська.

Для участі у сесії необхідно заповнити аплікаційну форму.

Довідка

Global Shapers Community – це об’єднаннях молодих лідерів (20-30 років), які ефективно втілюють позитивні локальні та глобальні зміни у своїх містах. Global Shapers — ініціатива Всесвітнього економічного форуму у Давосі, яку втілюють з метою надати можливість молодим людям впливати на глобальні рішення, які приймають учасники Форуму. В Україні діє чотири осередки – Львів, Київ, Одеса, Харків.

Детальніша інформація на сайті LvBS: http://lvbs.com.ua/uk/news/516, або у координатора події Остапа Луцишина, тел. (067) 673 18 76.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.