дивись.info

Львівська філармонія запрошує на свято Української Маланки

Львівська філармонія запрошує на свято Української Маланки

На свято Василя, у середу, 14 січня, 2015 о 18:00 год. Галицький академічний камерний хор під керівництвом народного артиста України Василя Яциняка запрошує слухачів до Львівської обласної  філармонії разом розділили на концерті величне свято Української Маланки та зберегти атмосферу Різдва на довше. Також  серед виконавців концерту, окрім Галицького академічного камерного хору, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії  під диригуванням  Назара Яцківа та Василь Долішній та  Мар’яна Ферендович (диригенти-хормейстери).

Про це Дивись.info повідомили у прес-службі Львівської філармонії.

Традиційно звучатимуть українські старовинні та сучасні колядки, щедрівки, віншування українських композиторів, а саме,  Миколи Леонтовича, Мирослава Волинського, Романа Цися, Володимира Павенського, Романа Дрозда, Володимира Гущака, Остапа Мануляка, Ганни Гаврилець, Богдана Дерев’янка, Мирона Дацка, Василя Калинюка, Віктора Степурка, Петра Ніщинського, Костянтина Данькевича. Концерт проведете кандидат мистецтвознавства Оксана Король.

Як розповів народний артист України та керівник Галицького академічного камерного хору Василь Яциняк, ідея проведення традиційних різдвяних концертів виникла насамперед, щоб продовжувати традиції наших дідів та предідів, які зв’язані із стародавнями обрядами та прославлення Різдва Христового та народження нашого Спасителя, а хор це продовжує у спосіб академічного концерту.

Світла музика колядок, щедрівок та віншувань нехай принесе добро, мир і злагоду на весь наступний рік, а також достаток і благополуччя у кожну оселю.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.