дивись.info

У Львові презентують книгу про нейролінгвістичне програмування як найновішу зброю інформаційної війни

Сьогодні o 18.30 год у Першій Львівській Медіатеці (зал на 3 поверсі; вул. Мулярська, 2а) відбудеться презентація книги Всеволода Зеленіна «По той бік правди: НЛП як зброя інформаційно-пропагандистської війни», повідомила прес-служба ЛМР.

За розповідями організаторів події, з моменту виходу цієї праці минуло два місяці, але вона вже отримала значний відгук від спеціалістів як в Україні, так і за кордоном. Ця книга є намаганням дати бійцям медійного фронту – журналістам, політикам, громадським діячам – найновішу зброю.

«Зараз багато хто з експертів вважає, що Україна програє інформаційну війну. Про це говорять вже майже рік, але чи готові активісти й волонтери не тільки захищати свою Батьківщину в окопах Східного Фронту, але й зрозуміти просту істину? Ця війна почалась як інформаційна, отже вона має закінчитись як інформаційна. Інформаційною перемогою.

В умовах, коли наша країна потерпає від бруду жорсткої пропаганди, коли народ спантеличений і розгублений, коли силові структури просто «на марші» вчаться відбивати інформаційні атаки, автору здається вкрай важливим зробити все можливе й неможливе для збереження цілісності й гідності України», – додають організатори.

Відомий український тренер та психолог Всеволод Зеленін вивчав механізми пропаганди та інформаційного впливу на свідомість громадян протягом останніх десяти років. Автор доступно пояснює механізми впливу та протидії впливу на свідомість, демонструє закулісні причини появи та популяризації тих чи інших новин в Інтернеті та прогнозує майбутні події у медіа-просторі України.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1uJWJ9r-9OrCkZY747PbrkFnuqvmqcm8aPZCN5fpApsc/viewform?c=0&w=1

Із запитаннями можна звернутись за телефоном: (093) 143 59 38. Додаткова інформація та уривки з книги – у спільноті: https://www.facebook.com/events/532437916897863/?pnref=story

Довідка

Зеленін Всеволод Володимирович – сертифікований тренер НЛП міжнародної категорії; член Української спілки психотерапевтів; дійсний член Європейської асоціації психотерапії; член Асоціації політичних психологів України; кандидат психологічних наук; доцент Національного педагогічного університету (НПУ) імені М.П. Драгоманова; практичний психолог; політ технолог; із досвідом коучингу, тренерської і консультативної роботи в США, Канаді, Ізраїлі, країнах Азії, Західної Європи та СНД з 1996 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.