дивись.info

Кілька релігійних громад, благодійних організацій, ВНЗ і підприємств міста звільнили від орендної плати за землю

Кілька релігійних громад, благодійних організацій, ВНЗ і підприємств міста звільнили від орендної плати за землю

Сьогодні, 19 січня, на пленарному засіданні сесії міськради було прийнято рішення про звільнення у 2015 році від сплати орендної плати за землю у частині платежів, що надходять до міського бюджету, релігійних громад, благодійних організацій, навчальних закладів та підприємств Львова. За прийняття відповідної ухвали проголосувало 58 депутатів.

Перелік релігійних громад, благодійних організацій, навчальних закладів і підприємств

  1. Релігійна громада церкви Святого Духа Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. М. Коперника, 36.
  2. Згромадження (монастир) Чину Оріоністів Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. А. Лінкольна.
  3. Українська греко-католицька Церква парафії Зіслання Святого Духа – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Зеленій, 106.
  4. Місія “Центр студентського капеланства“ Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на розі вул. Конотопської – вул. Природної.
  5. Релігійна громада Української православної Церкви Київського Патріархату парафії Вознесіння Господнього Залізничного району м. Львова – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Любінській.
  6. Релігійна громада Римсько-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Освицькій, 4.
  7. Храм св. Володимира і Ольги Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. В. Симоненка, 5-а.
  8. Благодійна установа “Навчально-реабілітаційний центр “Джерело“ – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на просп. Червоної Калини, 86-а.
  9. Приватне підприємство “Грааль ДЛД-12“ – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Стрийській, 119.
  10. Вищий навчальний заклад “Львівський кооперативний коледж економіки і права“ – від сплати орендної плати за користування земельними ділянками на вул. Клепарівській, 11, вул. Золотій, 6 та вул. Золотій, 10.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.