дивись.info

Львів отримав бюджет

Львів отримав бюджет

Сьогодні на сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про міський бюджет м. Львова на 2015 рік». Під час обговорення у сам проект ухвали вносились зміни. Загалом бюджет підтримало 73 депутати. Як зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова, попри складну ситуацію в країні, Львів зберігає позитивну динаміку, що також відображено у бюджеті міста, повідомили у прес-службі ЛМР.

«Хочу подякувати нашому міському капелану, який також долучився, щоб депутати прийшли. Фактично, одностайно ми сьогодні проголосували за бюджет міста. І освітяни, і медики будуть мати своєчасно заробітну платню. Нас чекає ще другий великий процес – це бюджет розвитку, де ми будемо конкретизувати, які вулиці будемо ремонтувати, які дахи. Це також буде максимально публічно, відкрито, з залученням громадськості. Ідеально, якби ми цей процес в лютому завершили і почали оголошувати тендерні процедури. Бо є можливість цього року багато зробити, якщо буде нормальна і спокійна ситуація. Якщо буде ескалація і війна піде в загострення, то ми і надалі всі свої можливості будемо сконцентровувати, щоб допомогти нашим хлопцям, які воюють на Сході, в тому числі і нашими матеріальними ресурсами.

Якщо говорити про весь об’єм бюджету, то це є орієнтовно 3 млрд 900 млн – це і загальний бюджет, і бюджет розвитку. Але бюджет розвитку ми будемо приймати окремо. Це з тими коштами, які ми отримаємо від держави на фінансування освіти. Цього року бюджет є суттєво змінений, він більш вигідний для міст.

Якщо подивитись в цифрах, то сума більша. Якщо це перевести в долари, то це менша сума. Найбільше, що нас сьогодні хвилює – це ситуація на Сході. Це питання номер один. Коли біда в країні, то важко говорити про розвиток. Але, як і минулого та позаминулого року, ми максимально будемо робити все можливе, щоб Львів мав динаміку, щоб ми нашу інфраструктуру приводили до належного стану, щоб ми підтримували наших хлопців, які воюють на Сході, щоб ми жили з громадою разом і все робили максимально публічно та відкрито», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.