дивись.info

На Львівщині обурені люди перекрили дорогу

На Львівщині обурені люди перекрили дорогу

Обурені жителі Радехівщини перекрили автодорогу національного значення Львів-Радехів-Луцьк, частина якої через гостру аварійність практично не придатна до проїзду. Як повідомили Львівському порталу представники акції протесту, тут зібралось більше сотні осіб на автівках. Також до власників приватних авто доєднались і перевізники, які через жахливий стан дороги не в змозі здійснювати регулярні перевезення пасажирів.

На місце події  приїхав керівник служби автомобільних доріг у Львівській області.

Автівки накопичуються з обох сторін перекриття. Деякі пасажири обурені діями мітингарів, а дехто навпаки – підтримує таку акцію.

«Ми сьогодні перекриваємо те, що наші чиновники називають дорогою національного значення! Насправді ж це130 кмсуцільних, непроїзних ям та болота. А на ділянці від 32 по70 км. – вона взагалі аварійно небезпечна. Дорогу Львів – Радехів – Луцьк (Н-17) вже більше десяти років не ремонтують належним чином! На ній тисячі автомобілів псуються, перевізники відмовляються обслуговувати населення, люди не можуть доїхати на роботу, на навчання, а також вчасно отримати медичну допомогу. Через це не можуть нормально розвиватись підприємства», – наголосила депутат Радехівської міської ради Тетяна Садовська.

Вона додала, що і депутати, і жителі Радехівщини вже неодноразово зверталися до усіх відповідальних за утримання доріг державних структур. «Жодних дій!  Натомість ми дізнаємось, що облавтодор планує ямковий ремонт – це означає зарити в болото наші гроші! Це непрофесіоналізм, безвідповідальність, неефективність та злодійство!», – переконана депутат.

Як повідомляв Львівський портал, люди, які вдалися до перекриття дороги, вимагають:

1.    Негайно розпочати підготовку та здійснення капітального ремонту дороги Львів – Радехів – Луцьк, в першу чергу на ділянці від32 км. (с. Гайок, Добротвірський поворот) по70 км. (с. Стоянів, до межі з Волинською областю) з дотриманням всіх встановлених чинним законодавством України норм та стандартів та з урахуванням існуючого навантаження.

2.    Припинити розтрату бюджетних коштів під виглядом неефективного «ямкового ремонту» доріг!

3.    Створити в місті Радехові дорожньо-експлуатаційну дільницю (ДЕД), оскільки саме в цьому місті – перетин основних доріг загальною протяжністю140 кілометрів, які всі, без виключення, є аварійними та потребують ремонту та постійного утримання.

4.    До 10 лютого 2015 року письмово підтвердити конкретний календарний план заходів щодо виконання всіх вищевказаних вимог, в тому числі загальну кошторисну вартість робіт та відповідальних виконавців.

«У разі невиконання наших вимог у встановлений строк, обіцяємо вжити більш радикальних заходів! І нас ніщо не зупинить!», – заявили представники громади можновладцям.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.