дивись.info

На Львівській залізниці – зміни у графіку руху потягів

На Львівській залізниці – зміни у графіку руху потягів

У зв’язку із оптимізацією витрат на перевезення пасажирів, Укрзалізниця скасовує збиткові потяги та змінює періодичність курсування деяких малонаселених поїздів. Відтак на території Львівської залізниці скасовано 3 потяги, ще три — курсуватимуть зі змінами, повідомили у прес-службі Львівської залізниці

Із другої половини січня не курсуватиме потяг № 259/260 Миколаїв – Львів. З Миколаєва потяг припинить курсування з 19 січня, зі Львова – з 20 січня.

З 21 січня не курсуватиме потяг № 231/232 Дніпропетровськ – Івано-Франківськ (з Дніпропетровська – з 21 січня, з Івано-Франківська – з 22 січня).

Починаючи з 1 лютого до Тернополя не курсуватиме потяг № 749/750 Київ – Тернопіль (з Києва – з 1 лютого, з Тернополя – з 2 лютого).

Також у зв’язку із оптимізацією витрат відкориговано періодичність курсування таких поїздів:

  • № 108/107 Одеса – Ужгород курсуватиме через день. Із Одеси з 2 лютого по парних, з Ужгорода з 3 лютого по непарних числах (замість щоденно).
  • № 135/136 Одеса – Чернівці курсуватиме через день (курсував щоденно). З Одеси поїзд відправлятиметься з 1 лютого по непарних, з Чернівців – з 2 лютого по парних.
  • № 397/398 Черкаси – Львів відправлятиметься з Черкас з 1 лютого кожного четвертого дня, зі Львова – з 2 лютого кожного четвертого дня.

Детальну довідку з питань проїзду та наявності квитків пасажири можуть отримати за телефонами 226-20-68 та 226-15-95 та за іншими телефонами довідкових бюро на вокзалах та станціях магістралі. Також оптимально спланувати поїзду залізницею пасажирам допоможуть касири у квиткових касах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.