дивись.info

На Різдвяному фестивалі львів’яни почерпнуть ідеї з виховання дітей (фото)

На Різдвяному фестивалі львів’яни почерпнуть ідеї з виховання дітей (фото)

У неділю, 25 січня, у приміщенні Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а) відбудеться Різдвяний фестиваль – заходи для всієї родини (дітей, молоді та батьків). Організатори особливо запрошують людей, задіяних у виховну працю з дітьми, тому що це буде одночасно нагода поділитися новими ідеями виховної діяльності. Вхід вільний, повідомили у прес-службі ЛМР

На фестивалі з аніматорами можна буде зробити різдвяні прикраси та атрибути з простих матеріалів (папір, картон), а саме декоративну ялинку, корони для волхвів, ангелів, вифлеємську зірку, рамки для світлин. Спільні ігри й танці продовжать фестиваль.

Захід проведуть Михайло і Наталія Линь з міста Рівного. Це подружжя очолює педагогічну групу, яку заснувало Польське Товариство Педагогів і Аніматорів «KLANZA» у 2006 році в Рівному. Ця педагогічна група працює за методикою педагогіки гри, а серед іншого проводить фестивалі в залах і на площах.

Цікаво, що кожен педагог, вчитель та аніматор зможе отримати навчальний посібник «Робимо разом (активні методи навчання)», який був виданий Національним Університетом «Острозька Академія» і Товариством «KLANZA». Посібник містить ряд пропозицій ігор і методів роботи з групою.

Допомагати в проведенні фестивалю буде Клуб педагогічної креативності «АНІМА» (педагогічний відділ при Католицькій парафії св. Йоана Павла).

різвяний фестиваль 1 різвяний фестиваль 2 різвяний фестиваль 3 різвяний фестиваль 4 різвяний фестиваль 5 різвяний фестиваль 6 різвяний фестиваль 7

Програма заходів:

11.00 – майстер-клас для аніматорів та педагогів;

12.00 – Служба Божа;

13.00 – Різдвяний фестиваль.

Контактна особа: о. Григорій Драус, тел. 097 517 06 42, 093 433 85 22.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.