дивись.info

Садовий «профукав» 100 млн грн, виділених на ремонт доріг і каналізацію

Садовий «профукав» 100 млн грн, виділених на ремонт доріг і каналізацію

Львівська міська рада на чолі з мером Львова Андрієм Садовим минулого року освоїла лише 30% субвенцій, виділених державою на ремонт доріг у місті, так само не змогла освоїти кошти, отримані на каналізування, і фактично державі було повернуто 100 млн грн.

Такі дані під час сьогоднішнього засідання сесії ЛМР озвучив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук, посилаючись на відомості Держказначейства., пише Вголос

За словами депутата, Львів повернув до держбюджету 49 млн грн, виділені на ремонт та будівництво доріг.

«Львів виявився лідером з неосвоєння коштів. З 70 млн, виділених на ремонт доріг, назад до держбюджету повернулося 49 млн грн. Для порівняння, Жидачівський район освоїв кошти на 83%, Дрогобич – на 82% тощо. Іншими словами, ми просто «профукали» ці гроші», – сказав Мельничук.

Окрім того, Любомир Мельничук нагадав, що 2014 року держава виділила Львову 51 млн грн на ремонт каналізації, що могло б вирішити проблеми зі смородом у місті, та ці кошти так само не було освоєно.

«Хто понесе за це відповідальність? Це насправді вкрай важлива проблема, і не скористатися можливістю ліквідувати у Львові неприємний запах – це величезний злочин», – наголосив Мельничук.

Директор департаменту фінансової політики міськради Олег Іщук відповів лише, що в місті виникла проблема з управлінням комунального господарства і капітального будівництва, яке через суди не могло розпочати роботи на великих об’єктах. А мер Львова Андрій Садовий звів усе до того, що «дуже часто на папері багато виділяють коштів, а коли доходить до діла, то ми отримуємо 0,0%». Також він перекинув усе на проблеми з казначейством і проведенням тендерів.

У підсумку Любомир Мельничук наголосив, що депутати вимагають докладного звіту про виконання міського бюджету за минулий рік на черговому пленарному засіданні міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.