• USD: 41.90
  • EUR: 40.60

Актуальні теми:

Підтримати

Львів’яни помолились за перших загиблих Героїв Небесної сотні

Львів’яни помолились за перших загиблих Героїв Небесної сотні

Сьогодні, у День Соборності України, Львів вшановує новітніх Героїв. У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулася панахида за першими загиблими учасниками Революції гідності – Юрієм Вербицьким, Сергієм Нігояном та Михайлом Жизневським, повідомили у прес-службі ЛМР

У молитві взяли участь громадські активісти, представники місцевої влади, вірменської та білоруської громад, родичі загиблих.

«Смерть для нас, християн, це початок, це повне відкриття нашого розуму і серця до Божої волі. Наш Господь, який є Богом надії і життя, дає нам зрозуміти, що в житті ми мусимо боротися за добро проти зла. Те, що відбулося рік тому на Майдані – це просвітлення, явне бачення боротьби добра і зла. Бог допустив, щоб в історії нашого народу і держави ми бачили цю боротьбу, щоб ми нарешті ставали своєю свідомістю по один чи інший бік барикад. Перемога наша в тому, що ми це усвідомлюємо і що багато з нас не боїться ставати на сторону добра. Ця перемога ще не здобута, а буде здобута тоді, коли кожен і кожна з нас перейметься ідеєю доброти в щоденному житті», - звернувся викладач Українського католицького університету отець Михайло Димид.

Нагадаємо, в ці дні саме рік тому на Майдані в Києві відбулись перші вбивства активістів Революції Гідності, які стали першими Героями Небесної сотні. Юрій Вербицький – науковець зі Львова, викрадений у Києві 21 січня, помер від катувань; Сергій Нігоян – 20-річний вірменин з Дніпропетровщини, який був охоронцем Євромайдану в Києві, вбитий під час подій біля стадіону «Динамо» 22 січня; Михайло Жизневський – білоруський активіст Євромайдану та журналіст, член Самооборони Майдану, загинув також 22 січня на вул. Грушевського у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: