У Львові відбудеться акція «Одна єдина соборна Україна»

У Львові відбудеться акція «Одна єдина соборна Україна»

До Дня Соборності України, сьогодні о 18.00 год. біля пам’ятника Тарасу Шевченку (пр. Свободи) відбудеться всеукраїнська акція «Одна єдина соборна Україна». Захід здійснюється за ініціативи громадської організації «Схід і Захід разом» і за підтримки Народної самооборони Львівщини, повідомили у прес-службі ЛМР

«Одна єдина соборна Україна» – під цим гаслом навесні минулого року на площі своїх міст виходили десятки тисяч мешканців Донбасу, які ціною власного життя та здоров’я відстоювали єдність країни. Тому 22 січня українці Сходу та Криму вийдуть на площі різних міст України, щоб підтвердити: Донбас і Крим – це українська земля, невід’ємна складова єдиної країни», - зазначають організатори.

У кожному з міст, що беруть участь в акції, учасники зв'яжуть «Стрічку єдності» зі своїми побажаннями Україні та українцям до Дня Соборності. Після завершення флеш-мобу кожне місто оголосить довжину своєї стрічки та передасть цей символ єдності до Києва, де наприкінці акції буде озвучена приблизна загальна довжина стрічки. Згодом у столиці всі стрічки з різних регіонів України будуть зв'язані в єдину стрічку. «Стрічка єдності» почне свою дорогу з Києва регіонами України – від Луганщини до Львівщини.

Під час акції 22 січня планується вшанування пам'яті мирних жителів, воїнів Української армії та бійців добровольчих батальйонів, які загинули на Донбасі, а також всіх героїв, які захищали незалежність України в різні часи.

Міста-учасники: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Херсон, Запоріжжя, Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь, Артемівськ, Добропілля, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Рубіжне, Лисичанськ, Сватове, с.м.т. Борова (Харківська область).

Координатор загальноукраїнської акції – Анастасія Горова (066) 530-25-37.

Координатор акції у Львові – Ірина Рєвунова (098) 358-04-41.

Контактна інформація: Наталія Казьоннова, прес-секретар, координатор із питань комунікацій зі ЗМІ ГО «Схід і Захід разом», тел. 096 306 26 22, 063 590 28 07, e-mail: [email protected], https://www.facebook.com/groups/468986653239478.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: