В УКУ сьогодні міжконфесійна молитва за християнську єдність і мир в Україні

Сьогодні о 17.00 год. в каплиці Стрітення Українського католицького університету (вул. Іл. Свєнціцького 17) в рамках Всесвітнього тижня молитов за християнську єдність відбудеться міжконфесійна молитва за християнську єдність і мир в Україні, а також різдвяний вертеп, який виконають студенти УКУ, повідомили у прес-службі ЛМР

У програмі передбачені зустрічі, спілкування, коляда та частування.

Крім того, учасники молитовного заходу зможуть побачити різдвяне дійство у сучасній інтерпретації молодого і творчого колективу студентів УКУ. Студенти зі своїм вертепом вже побували у різних куточках України (Краматорськ, Харків, Київ та ін.).

Організовує молитву Інститут екуменічних студій (ІЕС) УКУ.

«Проводячи нашу молитву, ми, українські християни, хочемо стати активними учасниками цієї масштабної ініціативи. У ці дні кожен повинен в особливий спосіб відчути потребу примирення і зцілення ран поділу між християнами, а також просити в Господа дару порозуміння та єдності Церков», - зазначають в ІЕС.

Також 22 січня в Україні відзначають свято Соборності. В цей нелегкий час воєнного лихоліття потреба єднання і співпраці стає першочерговим завданням для кожного українця.

«Спільною молитвою хочемо згадати з вдячністю тих, хто відстоює нашу свободу, а також попросити Всемилостивого Отця про мир та єднання українського народу. Чекаємо на Вас і на Ваших друзів! Молитва – це Ваш особистий вклад у єдність та мир» - додають організатори.

Всесвітній тиждень молитов за християнську єдність триває з 18 до 25 січня під гаслом «Дай мені напитись» (Ів. 4, 7).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: