• USD: 41.60
  • EUR: 40.80

Актуальні теми:

Підтримати

Яценюк доручив головам ОДА координувати роботу з безпеки громадян і об'єктів інфраструктури

Яценюк доручив головам ОДА координувати роботу з безпеки громадян і об'єктів інфраструктури

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив головам обласних державних адміністрацій проводити щоденні оперативні наради з представниками силових відомств для координації роботи з безпеки громадян і об'єктів інфраструктури. Про це він заявив під час селекторної наради з керівниками ОДА в Будинку Уряду в п’ятницю, 23 січня.

Глава Уряду наголосив, що голови обласних державних адміністрацій, які за законом керують цивільною обороною на відповідних територіях, повинні перейти в щоденний оперативний режим роботи

«Як керівник цивільної оборони я вимагаю, щоб кожен день голова адміністрації, начальник місцевої міліції, керівник Служби безпеки, керівник служби з надзвичайних ситуацій на місцях, керівники стратегічних підприємств, які знаходяться у вас на території, проводили щоденну оперативну нараду з питання координації роботи по безпеці громадян і об'єктів інфраструктури в кожній окремій області», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Це ваша відповідальність по закону, і тому я прошу прийняти відповідні розпорядження керівників обласних державних адміністрацій», - звернувся він до голів ОДА.

«Максимальна концентрація, максимальна мобілізація і відповідальність. Кожен ранок у вас повинен починатися з оперативної наради з силовими відомствами. До цього складу підключати так само служби з надзвичайних ситуацій, управління охорони здоров'я і ті стратегічні підприємства, які працюють на території вашої області», - наголосив Арсеній Яценюк.

У нараді взяли участь Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов,  Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський, Перший заступник командувача Національної гвардії України - начальник штабу Олександр Кривенко, голови обласних державних адміністрацій, керівництва МВС, СБУ та Державної служби з надзвичайних ситуацій у регіонах.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: