дивись.info

На Львівській залізниці тривають роботи з ліквідації наслідків сходу вантажного поїзда

На Львівській залізниці тривають роботи з ліквідації наслідків сходу вантажного поїзда

Залізничники Львівської магістралі продовжують роботи з ліквідації наслідків сходу вантажного поїзда №1609 на станції Лавочне. Рух по непарній колії на зазначеній дільниці відкрито 26.01.2015 року о 9.30. Зараз поїзди можуть рухатися тут з максимальною швидкістю до 25 км/год. На основній колії тривають роботи — фахівці піднімають на колію останній вагон з десяти, які зайшли з рейок, повідомили у прес-службі Львівської залізниці.

Нагадаємо, 25 січня о 06.35 год. на станції Лавочне (Львівська область) стався схід десяти вантажних вагонів поїзда сполученням Вечірній Кут-Чоп, який перевозив залізну руду. Внаслідок цього пошкоджено вагони та колійне полотно, збито опору контактної мережі, виникли затримки у русі поїздів. Оперативно на місце події прибули спеціалізовані підрозділи Львівської магістралі: відбудовні поїзди зі станції Стрий, Мукачево та Львів. Роботу штабу з ліквідації наслідків сходу курують начальник Львівської залізниці Богдан Піх, на місці працюють головний інженер магістралі, ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспорту, керівники служби колії, вагонної служби, енергетики та зв’язківці, інші фахівці.

Внаслідок інциденту ніхто не постраждав, однак, сходження вагонів спричинило незручності для пасажирів поїздів, які рухалися з Києва до Ужгорода, та приміських поїздів, які не змогли вчасно виконати свої рейси. Львівська залізниця організувала курсування цих поїздів за зміненим маршрутом – через станцію Сянки. Також для доїзду організовано підвезення пасажирів спеціальним транспортом до Львова, аби пасажири могли здійснити пересадку. Львівська магістраль просить пробачити за тимчасові незручності.

Залізничники працюють на об’єкті безперервно і сподіваються уже в найближчий час завершити комплекс робіт та відновити рух на цій дільниці. Причини ж інциденту та розмір збитків визначить спеціальна комісія фахівців, яка зможе повноцінно опрацювати матеріали випадку лише після вивчення усіх деталей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.