Актуальні теми:

Підтримати

Львівщина поділиться досвідом ознакування туристичних шляхів за європейськими стандартами

Львівщина поділиться досвідом ознакування туристичних шляхів за європейськими стандартами

Львівщина ініціює впровадження в Україні та в Карпатському регіоні нової законодавчо-нормативної бази для розробки та встановлення туристичних знаків для ознакування шляхів активного туризму та автомобільних шляхів.

Про це йшлося під час засідання Комісії зі знакування туристичних шляхів у Львівській області, повідомили у прес-службі ЛОДА

Варто зазначити, що завдяки львівським науковцям та громадським організаціям введено в дію Національний стандарт України ДСТУ «Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила застосування», який вперше в Україні встановлює вимоги до туристичних знаків, що позначають шляхи подорожей активних видів туризму (пішохідні, велосипедні, водні, кінні, лижні). У стандарті наведена система знакування, яка відповідає останнім рекомендаціям європейських туристичних організацій у галузі закування.

Законодавством України також введено новий розділ «Знаки дорожні туристичні» до діючого Державного стандарту України «Знаки дорожні», який регламентує встановлення на автошляхах туристичних знаків до об’єктів туристично-рекреаційної зацікавленості.

За словами директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Віталія Горбатенка, впровадження цих нормативних документів давно очікує туристична спільнота, адже відсутність в Україні знаків туристичного орієнтування суттєво знижує привабливість нашого туристичного потенціалу для іноземних і вітчизняних туристів.

На засіданні Комісії також вирішили провести на території Львівщини Всеукраїнську конференцію «Впровадження національних стандартів зі знакування туристичних шляхів на території України» за участі представників областей України, районних державний адміністрацій, органів місцевого самоврядування та фахівців, які здійснюють туристичне знакування. Під час запланованої конференції Львівщина поділиться власним практичним досвідом щодо створення національної та регіональної мереж туристичних шляхів.

Довідка:

На Львівщині вперше в Україні при відсутності законодавчо-нормативної бази в порядку експерименту ще у 2011 та 2012 роках з нагоди проведення чемпіонату ЄВРО були розроблені і встановлені туристичні знаки за європейськими стандартами на коричневому тлі до об’єктів туристичної зацікавленості на автошляхах Львів - Рава-Руська, Львів - Краківець, а також у 2013 році на автошляху Львів – с.Івашківці Турківського району (траса Київ–Чоп).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: