Качмарик вручив ключі від житла сироті Віталієві Чураєву

  Сьогодні, 28 січня, у м. Дрогобичі Львівської області відбулося вручення ключів від житла Віталієві Чураєву, який відноситься до категорії дітей-сиріт. В урочистій церемонії взяв участь голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, повідомили у прес-службі Львівської обласної ради

Житло придбане за кошти, виділені з обласного та місцевого бюджетів, у рамках реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавленим батьківського піклування на 2013 - 2015 роки.

Квартира площею 41 кв. м – у новобудові Дрогобича. Її власником став 23-річний Віталій Чураєв, який навчається у Львівській Богословській Семінарії, свій вільний час присвячує волонтерській роботі із дітьми–сиротами. Дотепер він проживав у соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в с. Вовчищовичі Мостиського району.

Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик наголосив: „Нині, вручаючи ключі та документи на право власності, ми думаємо про наступні наші кроки. Йдеться, зокрема, про фінансування цієї програми у майбутньому, про подальшу допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. Львівська обласна рада і надалі ініціюватиме реалізацію такої програми, адже нині щонайменше сорок дітей з цієї категорії потребують власного житла та нашої допомоги”.

Зазначимо, що подібне новосілля у Львівській області не єдине. Львівська обласна рада ще у 2013 році започаткувала Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Відповідно, з обласного бюджету на неї постійно виділяються кошти. Зокрема, у 2013 році придбано житло для 19 дітей. А в 2014 році таких дітей – уже 24.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: