Львівщина отримала ще один транш медичної та освітньої субвенцій

Львівщина отримала ще один транш медичної та освітньої субвенцій

Сьогодні Львівська область з державного бюджету отримала другий транш медичної, освітньої та субвенції на підготовку робітничих кадрів загалом у сумі 319,4 млн. гривень, повідомили у прес-службі Львівської ОДА

“Отримані кошти забезпечують у повному обсязі виплату заробітної плати за січень поточного року, оплату медикаментів, продуктів харчування, спожитих енергоносіїв та інші першочергові видатки загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та установ охорони здоров’я області”,- розповів директор департаменту фінансів ОДА Олег Демків.

Він додав, що Львівщині також перераховано 2,1 млн. грн. субвенції з державного бюджету на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян та 1,2 млн. грн. субвенції на надання пільг і субсидій населенню за спожиті енергоносії і комунальні послуги.

За словами Олега Демківа, це дало можливість в повному обсязі погасити кредиторську заборгованість на 1 січня 2015 року за надані пільги з послуг зв'язку, інші передбачені законодавством пільги та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та частково борги перед надавачами житлово-комунальних послуг за надані пільги та житлові субсидії населенню.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: