• USD: 41.90
  • EUR: 40.60

Актуальні теми:

Підтримати

На Львівщині посіяно понад 185 тис га озимих зернових культур

На Львівщині посіяно понад 185 тис га озимих зернових культур

Про це повідомив 27 січня заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук під час Всеукраїнської селекторної наради щодо продовольчої безпеки та підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році, повідомила прес-служба ЛОДА

При цьому він зазначив, що всього зернових культур буде посіяно 306, 2 тис. га, або 100,8% у порівнянні з 2014 роком, в тому числі: ярих зернових культур 120,5 тис. га та 109 тис. га технічних культур.

У свою чергу директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Осип Магур розповів, що 49% посівних площ займатимуть зернові культури, 17%-технічні, 19% складатимуть картопля та овочі і 15% - кормові культури.

“Загалом в усіх категоріях господарств Львівщини прогнозована площа посіву складає 629,8 тис. га, що на 1,2 тис. га більше, ніж у 2014 році”, - зазначив директор департаменту.

Осип Магур також повідомив, що у сільськогосподарських підприємствах Львівщини під час весняно-польових робіт буде задіяно 2595 тракторів, 1081 плугів та 1016 культиваторів.

Окрім цього він зазначив, що державні меліоративні системи області підготовлені до роботи на площі 283,0 тис. га, що становить 57%. Також за його словами, проводиться ремонт та очистка каналів і дамб, готуються до роботи насосні станції, ремонтуються гідротехнічні споруди.

Він також нагадав, що у 2014 році Львівщина зібрала рекордний врожай зернових.

“Покращення врожайності в області відбувається не за рахунок збільшення посівних площ, а завдяки впровадженню новітніх технологій”, - резюмував директор департаменту агропромислового розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: