дивись.info

Львівська ОДА ініціює проведення тренінгів з питань сертифікації та маркування регіональної продукції для країн ЄС (фото)

Львівська ОДА ініціює проведення тренінгів з питань сертифікації та маркування регіональної продукції для країн ЄС (фото)

Про це йшлося під час робочих зустрічей голови Львівської ОДА Олега Синютки з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Ярославом Дроздом та Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Мирославом Клімою, повідомила прес-служба ЛОДА

Під час зустрічей керівник області звернувся до іноземних дипломатів з пропозицією організувати низку тренінгів та семінарів, де польські та чеські фахівці в області стандартизації змогли б надати консультативну та методичну допомогу українським товаровиробникам з питань сертифікації та маркування продукції.

За словами Олега Синютки, система технічного маркування в Європі суттєво відрізняється від української, тому для наших товаровиробників це питання є надзвичайно актуальним.

“У такій передачі досвіду зацікавлені як обласне керівництво та регіональні виробники, так і Львівська торгово-промислова палата та ДП “Львівстандартметрологія”, адже це створить передумови активно відкривати ринки у країнах ЄС для нашої продукції”, – підкреслив О. Синютка.

Зазначимо, відповідно до умов уже чинних автономних торговельних преференцій для України з боку Європейського Союзу, під скасування ввізних мит підпадає 94,7% всіх промислових товарів і 83,4% всіх сільськогосподарських товарів.

DSC_6917 DSC_6940 DSC_6945

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.