На Львівщині підписали меморандум про забезпечення житлом учасників АТО

30 січня 2015 року о 11:00 в приміщенні Прес-клубу (м. Львів, пр. Т.Шевченка, 11) відбудеться прес-конференція на тему: «На Львівщині представники громадськості підписали Меморандум з військовими та владою про забезпечення житлом учасників АТО».

У прес-конференції візьмуть участь:

Ростислав Мельник – Голова Благодійного фонду;

Валерій Середа - координатор батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів»;

Валерій Веремчук – депутат Львівської міської ради.

З ініціативи Благодійного Фонду Ростислава Мельника та координатора БПСМОП «Львів» генерал-майора міліції  Валерія Середи на Львівщині започатковано унікальну співпрацю між державними, бізнесовими, військовими та громадськими організаціями. Суть її полягає у взаємодії різних інстанцій з метою допомоги учасникам антитерористичної операції, в тому числі у питанні забезпечення житлом.

Саме цій проблемі присвячено Меморандум, який нещодавно підписав Благодійний Фонд Ростислава Мельника з координатором батальйону міліції особливого призначення «Львів» генерал-майором міліції Валерієм Середою, начальником ГУ МВС України у Львівській області полковником міліції Дмитром Загарією, начальником Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком, начальником Управління Західного територіального об’єднання Національної гвардії України генерал-лейтенантом Юрієм Аллеровим, начальником Головного управління ДСНС України у Львівській області генерал-майором Сергієм Дмитровським та представниками добровольчих батальйонів «Азов», «Айдар», Січ», «Правий Сектор» та «Донбас», у яких воюють наші земляки. Цей документ є першим кроком, створенням підґрунтя для якісної взаємодії та координації діяльності сторін для допомоги учасникам бойових дій в питанні забезпечення житлом.

Детальніше про Меморандум та подальші плани співпраці представники громадського, військового та владного блоку розкажуть під час прес-конференції.

Запрошуємо представників регіональних та всеукраїнських ЗМІ.

Акредитація обов’язкова, за телефонами:

+38 (067)-673-14-57, Ольга Щербюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: