Система оповіщення населення Львівщини повністю готова до використання (відео)

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук під час засідання міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 28 січня у режимі відеоконференції, повідомили у прес-службі ЛОДА.

За його словами, оповіщення населення здійснюється дистанційно за допомогою електросирен, вуличних гучномовців, радіотрансляційних вузлів та радіоточок проводового мовлення. Також для інформування населення використовується телебачення та ефірне радіомовлення.

“За результатами щоденних та комплексних (повних) технічних перевірок підтверджено готовність системи оповіщення до виконання завдань за призначенням”,- сказав Володимир Харчук.

Окрім цього він додав, що у цілодобовому режимі здійснює чергування оперативно-чергова служба департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації.

Також забезпечено регулярне оприлюднення інформації про оперативну обстановку з питань надзвичайних ситуацій та про інші небезпечні події на території області на офіційному сайті облдержадміністрації у розділі “Оперативна інформація департаменту з питань цивільного захисту”, а також через ЗМІ.

Нагадаємо, що з 27 січня на Львівщині діє режим підвищеної готовності.

Нагадаємо, учора на брифінгу директор департаменту цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко детально розповів про режим підвищеної готовності

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: