За знищення танка противника учасники АТО отримають 48 тисяч гривень

За знищення танка противника учасники АТО отримають 48 тисяч гривень

Кабінет міністрів України прийняв постанову, за якою учасники АТО будуть отримувати додаткову винагороду за знищення військової техніки супротивника і їм буде збільшено грошове забезпечення. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Міноборони України, постанова Кабміну передбачає виплату в двократному розмірі грошового забезпечення військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у АТО і військових конфліктах, у трикратному розмірі – грошове забезпечення військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях з моменту оголошення воєнного стану.

Також в Міноборони інформують, що «за кожну добу безпосередньої участі військовослужбовця в бойових діях він буде отримувати 1 тисячу гривень».

Постанова уряду також передбачає додаткову винагороду за знищення військової техніки супротивника.

«Так, за знищення автомобіля винагорода складає – 10 мінімальних заробітних плат (12 тис. грн.); танка – 40 мінімальних заробітних плат (48 тис. грн); реактивної системи залпового вогню – 50 мінімальних заробітних плат (60 тис. грн); бойового літака – 100 мінімальних заробітних плат (121 тис. грн)», - йдеться в повідомленні.

Постанова набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: