Перші міжнародні старти 2015 року юних борців Львівщини (фоторепортаж)

Днями у місті Жешув (Республіка Польща) відбувся IV відкритий міжнародний чемпіонат Підкарпатського воєводства. У змаганнях взяли участь команди школярів та юніорів з Польщі,Чехії, Словаччини та України. Загалом на борцівських килимах змагалися 111 борців у різних вікових та вагових категоріях, які представляли 16 спортивних команд.

Львівську область на змаганнях представили освітянські спортсмени: учні тренера-викладача Раковського В.Г. та тренера, начальника спортивного відділу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вовка І.В.

У загальному підсумку юні борці Львівщини виборовши 7 медалей різного ґатунку посіли у загальнокомандному заліку ІІІ місце. Переможцями та призерами змагань стали Діяк Ігор (І місце у ваговій категорії до 27 кг), Швець Валентин (ІІ місце у ваговій категорії до 27 кг), Ольшецький Максим (ІІІ місце у ваговій категорії до 29 кг), Войтович Артур (ІІ місце у ваговій категорії до 35 кг), Шчетінін Михайло (ІІІ місце у ваговій категорії до 35 кг), Климишин Костянтин (І місце у ваговій категорії до 47 кг) та Скіпор Дмитро (ІІІ місце у ваговій категорії до 55кг).

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України бажає борцям наснаги, плідних тренувань та нових досягнень на борцівському килимі!

zheshuv_01 zheshuv_02 zheshuv_04

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: