"Регіональна газова компанія" створила український газовий портал «104.ua»

ТОВ «Регіональна газова компанія» створила та запустила український газовий портал «104.ua». Унікальність українського газового порталу в тому, що він слугує єдиною точкою входу для споживачів газу по усій Україні. Портал є джерелом актуальної та достовірної інформації про газовий ринок, надає зручний сервіс і корисну інформацію для споживачів, повідомила прес-служба ПАТ "Львівгаз".

На українському газовому порталі «104.uaa» споживачі газу можуть одним кліком мишки потрапити на сайт своєї газорозподільної компанії. Перевага порталу в тому, що користувач в будь-якому куточку України через інтерактивну карту, розміщену на головній сторінці, може потрапити на сайт своєї газової компанії. Наприклад, на корпоративних сайтах газових компаній, що працюють під брендом Регіональної Газової Компанії, споживач зможе отримати максимум корисної інформації – ознайомитися з тарифами які діють на газ, нормативними документами, порадами щодо безпечного використання газу в побуті, оцінити якість послуг газорозподільних компаній України.

Важливою складовою порталу є також інформація і аналітика для журналістів, політиків, і експертів, що стосується проблемних питань ринку природного газу і шляхів його реформування у відповідності до європейських норм.

«Дефіцит достовірної інформації про ринок газу перешкоджає проведенню необхідних реформ в галузі. Портал «104.ua» буде джерелом суспільно-важливої інформації. Тут публікуватимуться тарифи і ціни на газ, прейскуранти різноманітних послуг газових компаній, зміст інвестиційних програм, структура використання тарифної виручки і т.інш. Подібна інформація дуже важлива для об'єктивного аналізу і неупереджених оцінок роботи підприємств газової галузі», - зазначив директор Регіональної Газової Компанії Олександр Притика.

Портал «104.ua» - це також комунікаційний майданчик для обміну думками між учасниками ринку, який формує і відстоює інтереси газової галузі і об'єднує експертне співтовариство.

Побутові споживачі газу вже найближчим часом зможуть, зареєструвавшись на порталі «104.ua», в режимі онлайн оплатити послуги за газ, отримати інформацію про поточний стан свого особового рахунку, внести покази лічильника газу, подивитися історію своїх платежів та показників, зв'язатися онлайн зі своєю службою газу, щоб отримати інформацію, поставити запитання або поскаржитися.

Довідка

Український газовий портал «104.ua» створений ТОВ «Регіональна Газова Компанія», яка працює на ринку розподілу газу і об'єднує під брендом РГК понад 20 українських газорозподільних компаній. Будучи на ринку розподілу і постачання газу управлінцем і експертом високого рівня, РГК створила Український газовий портал «104.ua» для надання своїм клієнтам сервісних послуг нового рівня, захисту і просування інтересів галузі за допомогою формування громадської думки, інформування, роз'яснення та аналізу подій на ринку для широкого кола експертів і споживачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: