У Львові перевірили стан скверів

Протягом 2014 року працівники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» провели планові обстеження 71 міського скверу на предмет утримання зелених насаджень, засмічення територій, заїзду автотранспорту тощо. Зокрема, перевірили 33 сквери у Галицькому районі, 11 – у Личаківському, 8 – у Залізничному, 6 – у Сихівському, 8 – у Шевченківському та 5 – у Франківському, повідомили у прес-службі ЛМР.

В результаті, жодних порушень не було зафіксовано у 18 скверах: біля пам’ятника І. Трушу, біля пам’ятника Д. Галицькому, біля пам’ятника М. Грушевському, на вул. кн. М. Удатного, на вул. Сянській, на пл. А. Міцкевича, на пр. Т. Шевченка, на вул. Валовій, на вул. Коперника, на вул. Медової Печери, на вул. Замарстинівській, біля кінотеатру ім. Довженка, на вул. Козельницькій, на вул. Угорській, ім. Ю. Вербицького, на розі вул. Липинського – пр. Чорновола, на вул. Японській та на вул. Ген. Чупринки.

На території решти скверів було виявлено 140 аварійних, сухостійних дерев, які підлягають видаленню, та 226 дерев, яким необхідно провести формування крон; 153 дерева із загальної кількості були поражені омелою. Також у 9 скверах було виявлено витоптані газони.

Районні адміністрації м. Львова були проінформовані про виявлені порушення та необхідність проведення належних заходів щодо їх усунення. Усі вимоги щодо ліквідації засмічення та унеможливлення заїзду автотранспорту на газони скверів були виконані. Зокрема, Галицькою райадміністрацією були встановлені стовпці для унеможливлення заїзду автотранспорту на газон скверу на вул. Вітовського, поблизу парку ім. Б. Хмельницького.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: