дивись.info

Львівщина може стати донором для зруйнованої війною України, – Колодій

Львівщина може стати донором для зруйнованої війною України, – Колодій

         10 лютого відбулася зустріч голови Львівської обласної ради Петра Колодія, голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарії в Україні Красіміром Мінчевим та Почесним Консулом Болгарії у Львові Віктором Нотевським, повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Сторони зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні, а також – щодо надання нашій державі допомоги країнами – учасниками ЄС. Під час розмови свою допомогу українській стороні запропонували представники Республіки Болгарія. Зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні Красімір Мінчев розповів, що його країна вже у травні-червні цього року готова приймати учасників антитерористичної операції на оздоровлення та реабілітацію.

«Всі згодні з тим, що Україна нині переживає найважчі роки свого існування. Вона захищає свою незалежність, свою територіальну цілісність, право бути демократичною і право вибирати самостійно. Наш Президент і наш уряд мають незмінну позицію – Україна повинна бути незалежною і цілісною державою, самостійно обирати шлях свого розвитку», – зауважив Красімір Мінчев.

Окрім цієї допомоги, запропонованої для українських військовослужбовців, болгари пропонують активізувати співпрацю на міжобласному рівні. Зокрема, на сьогодні підписано угоду про співпрацю між українським містом Львів та болгарським Плевен. Одначе, зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні Красімір Мінчев, таку співпрацю потрібно розвивати і на міжобласному рівні, щоби до неї були залучені і маленькі міста Львівської області. «Маючи таку співпрацю, громади різних територій зможуть активно брати участь у різноманітних культурних подіях, які відбуваються у нас чи у вас, налагоджувати тісні бізнес-контакти», – наголосив Красімір Мінчев.

Про необхідність розвивати співпрацю між областями України та Болгарії озвучив також і голова Львівської обласної ради Петро Колодій. За його словами, добре розвинуті взаємовідносинах між регіонами обох країн принесуть хороші умови для ведення успішного бізнесу.

«Ми вважаємо, що на сьогодні Львівська область є надійним тилом для фронту. Тому можете запевнити свій бізнес, що ворога ми сюди не пустимо і вкладені інвестиції в нашу область будуть захищені», – наголосив голова Львівської обласної ради, звертаючись до Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Болгарія в Україні.

Петро Колодій також зазначив, що залучені інвестиції у Львівську область не лише сприятимуть розвиткові самої території, але й в майбутньому стануть тим ресурсом, який дозволить Львівщині бути донором при відбудові пошкодженої війною частини держави.

Переговори1 Переговори-2 Переговори3 Переговори4

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.