дивись.info

Учень львівської гімназії переміг у мистецькому конкурсі в Канаді

Учень львівської гімназії переміг у мистецькому конкурсі в Канаді

16 січня 2015 року відбулось відкриття виставки та урочисте нагородження переможців мистецького конкурсу «Читаємо разом» в Інституті Святого Івана в м. Едмонтоні, Канада. Остап Божедарник, учень 5-Б класу Львівської гімназії «Престиж», став переможцем конкурсу у номінації 5-6-ті класи і отримав сертифікат від відділу міжнародної освіти м .Едмонтон за ілюстрацію до «Казки про Майдан», повідомили у прес-службі ЛМР.

«Інститутом освіти м. Львова було організовано пряме з’єднання із залою, у якій відбувався весь захід. Дата нагородження збіглась з туром Пікардійської Терції і цей гурт також був присутній на церемонії нагородження і відкриття виставки, в якій учні-учасники та переможці брали участь через скайп-зв’язок.

Від гімназії «Престиж» на зв’язку були заступник директора Фурман Галина Миколаївна, Терлюк Зоряна Степанівна – вчитель англійської мови, Остап Божедарник – переможець конкурсу у номінації 5-6 класів та Ліза Сітнікова – учасниця конкурсу.

Роботи наших гімназистів – Божедарника Остапа, Сітнікової Лізи та Павлічка Владислава не лише виставлялись для огляду, але і були надруковані у календарі на 2015 рік, які вони отримали в подарунок», – зазначили в управлінні освіти ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.