дивись.info

Рада проведе реструктуризацію державного боргу

Рада проведе реструктуризацію державного боргу

Верховна Рада дозволила Міністерству фінансів України провести реструктуризацію зовнішнього державного боргу. Про це йдеться в законі №2147 “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2015 р”, який сьогодні прийняли народні депутати.

Про це повідомляє кореспондент Дивись. Інфо із зали ВРУ

Так, закон дозволяє Мінфіну здійснити операції з державним боргом з державних зовнішніх запозичень та гарантованим державою боргом за зовнішніми кредитами, обслуговування і погашення яких здійснюється за рахунок державного бюджету, шляхом обміну (зміни умов діючих позик), випуску та продажу боргових зобов’язань держави з коригуванням встановлених Законом граничного обсягу державного боргу та показників фінансування державного бюджету.

Крім того, передбачається ввести за рішенням уряду загальну координацію з Мінфіном дій суб’єктів господарювання державного сектора економіки, державних банків та/або міських рад у разі прийняття ними рішення про намір здійснити операції по кредитах, місцевим боргом за місцевим зовнішніх запозичень шляхом обміну, випуску та продажу боргових зобов’язань

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.