дивись.info

У «Львівобленерго» надали роз’яснення щодо ситуації з електропостачанням друкарні «Експресу»

У «Львівобленерго» надали роз’яснення щодо ситуації з електропостачанням друкарні «Експресу»

24 лютого 2015 року близько 16:00 год. друкарня видавництва «Експрес», що у с.Рясна Руська Яворівського району, звернулась до Львівських міських електромереж ПАТ «Львівобленерго» з проханням знайти пошкодження абонентського кабелю напругою 10 кВ, від якого живиться друкарня і який знаходиться на їхньому балансі.

Вищевказаний кабель живиться від підстанції ПАТ «Львівобленерго» «Львів-23» напругою 110/10 кВ.

Між ПАТ «Львівобленерго» та ТзОВ «Експрес Груп» було укладено договір №13 від 24.02.2015 року на пошук місця пошкодження кабелю та проведення випробовування кабелю після ремонту.

Згідно з договором, працівники ЛМЕМ з допомогою пересувної електролабораторії знайшли місце пошкодження кабелю і по завершенню ремонтних робіт, які здійснювала інша організація, виконали його випробовування.

Кабель був зданий в роботу працівниками ЛМЕМ після проведеного випробовування о 18:10 год. 25 лютого 2015 року.

Обладнання підстанції «Львів-23» працювало в схемі нормального режиму і інформації про виникнення відхилень чи порушень в роботі обладнання підстанції не було.  

Для інформації

  • Підстанція «Львів-23» напругою 110/10 кВ є джерелом живлення мікрорайону    Рясне-2 та частини мікрорайону Рясне-1 у м.Львові, а також екологічно важливого технологічного процесу ЛМКП «Львівводоканал».
  • У разі виникнення відхилень чи порушень в роботі обладнання підстанції  інформація у вигляді сигналу поступає в диспетчерську службу ПАТ «Львівобленерго».
  • Згідно з вимогами Правил улаштування електроустановок, кабельні лінії напругою 10 кВ  повинні бути прокладені на глибині не менше 0,7 м.

Відділ корпоративних зв’язків ПАТ “Львівобленерго”

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.