дивись.info

У Львові представили унікальний рукопис українського гімну

У Львові представили унікальний рукопис українського гімну

У Львівському музеї історії релігії відкрилась експозиція, присвячена 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького, де були вперше показані унікальні експонати, що ілюструють життя і творчість українського композитора, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Як інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, художник-реставратор із м. Перемишля Маргарита Давидюк представила на цій виставці оригінальні ікони-тіні, виконані на старих дошках, що не піддаються реставрації. Їх привезли з церкви, у селі Млинах, де була остання прижиттєва парафія о. Михайла Вербицького.

Чільне місце у виставці займають особисті нотні записи композитора: церковні пісні для чоловічого хору «Отче наш», «Христос Воскрес», «Заповіт» Т. Шевченка, оперета на одну дію «Простачка». Окреме місце експозиції займає унікальний рукопис Гімну «Ще не вмерла Україна!».

Також відвідувачам презентували каталог виставки, видання якого здійснене за фінансової підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.