дивись.info

Львівщина готується до ХІ Європейського тижня велотуризму

Львівщина готується до ХІ Європейського тижня велотуризму

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій взяв участь у засіданні організаційного комітету з проведення ХI Європейського тижня велосипедного туризму „ECTW – 2015”, повідомила прес-служба облради.

Цей захід пройде 12 – 19 липня цього року у Жовкві Львівської області. Уперше за історію існування цього проекту він проводитиметься поза межами Євросоюзу.

Тому, як наголосив Петро Колодій, облаштування велотуристичних маршрутів та проведення цього європейського тижня велотуризму на належному рівні дуже важливе завдання для Львівської області.

„Що ж до велотуризму – то це як промоція туристичних маршрутів, окремих регіонів чи цілої держави, так популяризація здорового способу життя. А ми, безумовно, зацікавлені в обох випадках”, – зазначив Петро Колодій.

Окремо голова Львівської обласної ради відзначив, що для України важливо, аби європейський турист відкривав для себе Україну. Це допоможе розвинути туристичний потенціал, а відтак – принесе позитив для економіки як окремих регіонів, так цілої держави.

Під час засідання організаційного комітету обговорили план заходів з належної підготовки до цього заходу. Очікується, що на Львівщину прибуде близько 1 000 велотуристів з 10 країн Європи. На Львівщині буде створено три велосипедні траси. У рамках перебування у нашій області для гостей буде організовано культурно-розважальні заходи. Також вони матимуть екскурсії Жовквою, центральною частиною Львова та замками Львівщини.

Відзначимо, що попередній Європейський тиждень велосипедного туризму відбувся у Португалії, а наступний заплановано провести у Франції.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.