дивись.info

Львівська залізниця закликає громадян бути обережними на залізничних об’єктах

Львівська залізниця закликає громадян бути обережними на залізничних об’єктах

За два місяці 2015 року на Львівській магістралі внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру травмувались 10 осіб, 7 із них – загинули. Серед загиблих – одна дитина віком до 16 років, повідомили у прес-службі Львівської залізниці.

Порівняно із минулими роком кількість травмованих зменшилась – у січні-лютому 2014 року на залізниці через власну необережність травмувались 14 осіб, з них смертельно – 9. Однак, незважаючи на численні повідомлення та застереження, люди продовжують нехтувати правилами та наражають своє життя на небезпеку.

Залізничники, на превеликий жаль, констатують збільшення випадків ураження електричним струмом. Так, 28 лютого на даху цистерни на станції Клепарів виявили тіло 27-річного працівника охоронної фірми, який супроводжував вантаж. Також 31 січня від смертельного розряду струму загинув 12-річний школяр, який заліз на вагон на станції Дубно,. У ще двох випадках – на станціях Ківерці та Рівне — смертельних наслідків, на щастя, вдалося уникнути, однак троє юнаків отримали важкі опіки.

За інформацією служби охорони праці Львівської залізниці, більшість випадків травмування стається на залізничних станціях – від початку 2015 року семеро людей зазнали травм на території станцій, шість із них не вдалось врятувати від смерті. Ще троє осіб травмувались на залізничних перегонах, одна людина загинула.

Залізничники Львівської магістралі вкотре закликають громадян бути уважними в поїздах, на платформах, поблизу колій, на переїздах і т.д., адже перебування поблизу залізничних об’єктів вимагає неухильного дотримання правил безпеки для збереження власного життя та здоров’я.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.