дивись.info

Військові Національної гвардії отримають 50 автомобілів, які простоювали на складах Львівщини

Військові Національної гвардії отримають 50 автомобілів, які простоювали на складах Львівщини

Про це сьогодні під час сесії ВРУ повідомив народний депутат від партії «УДАР» Богдан Дубневич.

Зокрема, депутат наголосив: «Вже цього тижня фахівці Національної Гвардії обіцяють забрати до себе усі придатні понад 50 машин зі складу у Львівській області. Дякую усім народним депутатам котрі підтримали наш запит».

Водночас, депутат закликав керівництво Міністерства оборони також звернути увагу на можливість поповнення автопарку Збройних сил України: «шкодую, що на заклик забрати вказану техніку не відреагувало Міністерство оборони. Активнішою виявилася Нацгвардія, проте проблем з технікою куди більше у Збройних сил. Прошу посадовців Міністерства не ловити гав – бо знаю, що чимало львівських частин і з’єднань криком волають про допомогу автомобільною технікою. Проте навіть цей досвід вважаю вдалим і прошу наших урядовців піти далі у цьому питанні», – відзначив Дубневич.

Ударівець звернувся до уряду з проханням провести повну інвентаризацію техніки, яка зберігається на складах, організувати її ремонт і все необхідне для передачі військовим.

«Зі свого боку анонсую власні зустрічі з керівниками установ, на балансі котрих зберігається така техніка з метою пришвидшення її передачі», додав депутат.

Нагадаємо, на початку лютого народні депутати від Львівщини звернулись до уряду з проханням передати 59 одиниць автомобільної техніки, які стоять на одному з складів області, для потреб військових частин з Львівщини. Народний депутат Богдан Дубневич повідомив, що волонтери ГО Народна Самооборона проінформували депутатів, що в смт. Красне Буського району Львівської області на складі, що знаходиться у віданні ПАТ «Укртелеком», перебуває 59 одиниць транспортних засобів. За інформацією депутата, керівництво установи висловило готовність передати техніку для потреб військових.

Прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.