дивись.info

На Львівщині тривають навчання з цивільної оборони

На Львівщині тривають навчання з цивільної оборони

В лютому місяці проводились навчання з цивільної оборони на території Львівської області, де брали участь рятувальні служби  та бригади екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Зокрема, 19 лютого відбулись навчання у м. Добротворі, Кам’янко – Буського району, де за умовами заходу відпрацьовувались спільні дії рятувальних служб при ліквідації пожежі у Добротвірській міській лікарні. Бригада екстреної медичної допомоги пункту Добротвір» відпрацьовувала «надання» допомоги потерпілому з термічними опіками.

Тричі до навчань з цивільної оборони залучались бригади Самбірської підстанції екстреної медичної допомоги (21.01.2015р., 03.02.15р., та 12.02.15р). Бригадам довелось «рятувати» умовно потерпілих з хімічними опіками обличчя та кінцівок, які були спричинені вибухами хімічних речовин у приміщені фірми, вибухом газу у котельні та пожежею на місцевій швейній фабриці. Працівниками бригад екстреної медичної допомоги Самбірської підстанції була надана екстрена медична допомога «потерпілим» у відповідності до протоколів, проведена  евакуація та шпиталізація у відповідні заклади охорони здоров’я та повідомлено  про «екстрений випадок» у диспетчерську центру медицини катастроф. Аналогічні навчання проводились 03.02.2015р. у м. Сколе, де за легендою виникла пожежа у народному домі «Бескид». Бригада Сколівської підстанції екстреної медичної допомоги, використовуючи обладнання та оснащення нових санітарних автомобілів надавала кваліфіковану допомогу «постраждалим».

На чотири виклики з приводу «виникнення пожеж» на місцевих об’єктах (текстильна фабрика, РЕМ, місцева котельня) виїжджали бригади Сокальської підстанції екстреної медичної допомоги. Бригади у складі фельдшера та водія надавали медичну допомогу  особам у «невідкладному стані» повідомляли про всіх «потерпілих» у Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та проводили евакуацію потерпілих, транспортували їх лікувальні заклади.

До  навчань також залучались і бригади інших структурних підрозділів Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Такі навчання особливо актуальні у теперішній час, метою яких є злагоджена та  скоординована робота всіх рятувальних служб області.

Прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.