дивись.info

У Львові пройде виставка «Світ кота»

У Львові пройде виставка «Світ кота»

12 березня, у четвер, о 16 00, у виставкових залах Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького відбудеться відкриття виставки під назвою «Світ кота», повідомили у Галереї.

Закономірно, що виставка, присвячена котам відбувається саме у березні – адже 1 березня святкують Міжнародний день котів. Назва «Світ кота» має подвійне значення – з одного боку, це назва центральної роботи на експозиції – «Світ кота» українського живописця Євгена Лещенка, а з другого – більшість представлених робіт ілюструють нам не просто котів, а й світ, у якому вони живуть. Основу виставки складають роботи з фондової збірки Галереї, багато з них експонуються вперше. Сучасні львівські митці (С. Савченко, В.Богуславський, Р. Романишин, С. Гай і О. Денисенко) збагатили і урізноманітнили експозицію своїми творами, які вдало перегукуються з фондовими роботами. Хронологічні рамки представлених на виставці робіт – від XVII до ХХІ ст.

Умовно виставку можна поділити на декілька тематичних груп, які розкривають різні «світи» кота: «казковий світ», «світ ночі», «домашній світ», «жіночий світ» або й інша планета. Частиною виставки є відеоролик, який дозволить нам заглянути у «світ» кота очима видатних митців минулого і сьогодення.

Виставка триватиме протягом місяця.

Афіша - світ кота

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.