дивись.info

З 12 березня на ремонт закривають частину вул.Промислової

З 12 березня на ремонт закривають частину вул.Промислової

 Як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, з 12 березня на ремонт планують закрити частину вул.Промислової на ділянці від вул.Волинської до вул.Б.Хмельницького.

За словами Олега Берези, наступним етапом буде закриття вул.Б.Хмельницького на ділянці від вул.Донецької до вул.Гайдамацької, а потім на ремонт закриють і вул.Гайдмацьку. На вул.Гайдаміцькій буде замінено і каналізаційний колектор.

«Вулиці ремонтуємо в рамках співпраці з ЄБРР. Буде виконаний капітальний ремонт дорожнього покриття, хідників, влаштовано зовнішнє освітлення. Плануємо виконати роботи впродовж 7 місяців. Це останні лоти в рамках проекту з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж 2-го та 6-го трамвайних маршрутів. Вартість робіт складає 4 млн євро», – розповів Олег Береза.

Як розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Ігор Собенко, на час ремонту будуть внесені зміни у рух трамвайного маршруту №6. Про те, за яким маршрутом курсуватиме трамвай№6, буде повідомлено додатково.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.