дивись.info

У Дрогобицькій РДА терміново скликали перевізників

У Дрогобицькій РДА терміново скликали перевізників

Рішення перевізника ТОВ «Канзас» підняти вартість проїзду на маршруті «Дрогобич-Бистриця» на 4 грн. та ще й до того зірваний рейс викликали обурення жителів гірського села Старого Кропивника, які користуються автобусом, повідомила Дивись. Інфо прес-служба Дрогобицької РДА

На вимогу Старокропивницького сільського голови Ігоря Гандзія та представників громади сьогодні у райдержадміністрації була скликана термінова нарада за участю перевізників, під час якої перший заступник голови РДА Степан Рудницький жортко застеріг від несанкціонованого  підвищення тарифу на проїзд в маршрутних автобусах.

«Кожен з перевізників в результаті проведених конкурсів отримав супердохідні, дохідні і збиткові маршрути, а перерозподіл коштів між водіями, які обслуговують маршрути, – внутрішня справа перевізника, – зазначив С. Рудницький. – У ЛОДА розглядається питання щодо нового тарифу на пасажирські перевезення. Допоки відповідний документ не буде підписаний, автобуси повинні перевозити пасажирів відповідно до діючоїі вартості».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.