дивись.info

У Львові обмежили час проїзду пільговиків: усе – на плечі водія

У Львові обмежили час проїзду пільговиків: усе – на плечі водія

Cадовий “умив руки” від рішення виконкому

10 березня виконком погодив тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті. Рішення виконавчого комітету набуває чинності сьогодні,, 11 березня, та діятиме до 1 червня цього року.

«Рішення виконкому набуває чинності 11 березня, і ми обмежуємо проїзд пільгових категорій пасажирів по часу. З 10.00 до 16.00 громадяни пільгових категорій зможуть скористуватися своїми посвідченнями для безкоштовного проїзду в громадському автотранспорті, а в інші години мусять оплачувати проїзд. Це стосується лише автобусних перевезень. Електротранспорту ці обмеження не стосуються», – розповів Віктор Щир, начальник управління транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства.

За його словами, це рішення дасть можливість перевізникам поліпшити фінансовий стан, і утримати ту кількість автобусів на маршрутах, які нині потрібні місту.

Зазначимо, що водій й надалі буде виконувати обов’язки контролера по перевірці наявності посвідчень у пільговиків.

«Зараз по Львові курсує 56 маршрутів й надати кожному водію спеціальну комісію по перевірці посвідчень не реально», – додав Віктор Щир.

Нагадаємо, що Львівський міський голова Андрій Садовий відмовився підписувати рішення виконавчого комітету. Замість його підпису у маршрутках Львова висить копія рішення, підписаного в.о. Львівського міського голови Мартою Литвинюк, хоча сам Садовий учора був на роботі.

литвинюк

Юрій ШУМАК

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.