дивись.info

Міська рада Львова долучається до концепції «Зеленого офісу»

Міська рада Львова долучається до концепції «Зеленого офісу»

Львівська міська рада поетапно впроваджує заходи із раціонального використання ресурсів, дотримуючись принципів «Зеленого офісу». Зокрема, відповідно до розпорядження міського голови Львова, у кожному відділі мерії організовано збір вторинної сировини, із встановленням контейнера з написом «Макулатура». Окрім цього, призначено відповідальну особу за збір та доставку до спеціально встановлених контейнерів у подвір’ї ратуші, повідомила прес-служба ЛМР.

Як підкреслюють в департаменті економічної політики ЛМР, запровадження цієї Програми у міськраді є надзвичайно актуальним і важливим, адже з кожних 60 кг паперових відходів можна виробити стільки ж товарів, скільки й з одного дерева.

«Вилучення ресурсоцінних матеріалів та їх подальша переробка матиме позитивний ефект для збереження навколишнього середовища та сприятиме підвищенню екологічної свідомості мешканців у питаннях раціонального використання ресурсів», – додають в департаменті.

Довідка

Зелений офіс – це концепція управління організацією, метою якої є зменшення негативного впливу діяльності компанії на навколишнє середовище та сприяння раціональному використанню ресурсів.

Також у рамках концепції «Зеленого офісу» ще у 2010 р. у приміщеннях міської ради розклеєно інформаційні наліпки-нагадування про необхідність зберігати ресурси (вимикати за собою світло, закривати кран тощо).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.