дивись.info

На Львівщину їдуть представники Міноборони, – Синютка

На Львівщину їдуть представники Міноборони, – Синютка

Під час наради, яку голова облдержадміністрації Олег Синютка провів сьогодні в райдержадміністрації, були присутні очільники міських громад Дрогобиччини. Так, секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик звернув увагу обласного керівника на проблеми місцевої промисловості, повідомляє прес-служба Дрогобицької РДА.

Він зазначив, що серед співвласників колись потужних промислових підприємств, які з різних причин вже тривалий час не працюють, є як місцеві бізнесмени, так і представники іноземного, зокрема, російського капіталу, який свідомо губить виробництво.

Тарас Метик звернувся до голови облдержадміністрації з пропозицією поставити питання реприватизації, а також, залучення Дрогобицьких заводів до виконання державного оборонного замовлення.

Олег Синютка сказав, що нещодавно на Львівщині перебував Міністр оборони Степан Полторак, який відвідав деякі підприємства. Незабаром в область знову приїдуть представники Міноборони. Тому він дав завдання Дрогобицькій владі подати обґрунтовані пропозиції, які він подасть військовим фахівцям.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.