дивись.info

Депутати обласної ради розглянули фінансові показники уточненого обласного бюджету на 2015 рік

Депутати обласної ради розглянули фінансові показники уточненого обласного бюджету на 2015 рік

Зокрема, з державного бюджету виділено на Львівську область субвенцій на суму 791 млн грн. Також на 88,3 млн грн здійснено перерозподіл фінансового ресурсу обласного бюджету, повідомили у прес-службі облради.

Про основні фінансові показники уточнень до цьогорічного бюджету Львівської області на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради озвучив інформацію директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків.

За словами Олега Демківа, сума первинного бюджету, який був затверджений в січні поточного року, становить 6,6 млрд грн. Сьогодні на засіданні розглядають вже друге уточнення показників до бюджету на рівні 791 млн грн (під час першого, сума уточнення становила близько 200 млн грн). Відтак, обсяг обласного бюджету на 2015 році буде збільшено майже на 1 млрд грн.

Олег Демків зауважив, що основне збільшення бюджетних показників викликано із зростанням ресурсу, який надходить до обласного з державного бюджету. Розповідаючи про розподіл коштів державної субвенції, директор департаменту фінансів Львівської ОДА зазначив, що першочергово кошти будуть скеровані на надання пільг та житлових субсидій (збільшено розмір коштів на 52%). Іншими словами, загальна сума приросту коштів сягає 739 млн грн.

З’явилася окрема субвенція на реконструкцію Львівського обласного перинатального центру – 45 млн грн. Водночас до обласного бюджету передбачено перерахування субвенційного ресурсу в розмірі 6,8 млн грн – на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл. «Ця сума коштів становить близько 50% від того фінансового ресурсу, який минулого року на окремі ДЮСШ фінансувалися із Фонду соціального страхування», – зауважив Олег Демків.

Бюджет-слухання

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.