дивись.info

Львівські ГО вимагають скасувати рішення виконкому про обмеження проїзду пільговиків (відео)

Львівські ГО вимагають скасувати рішення виконкому про обмеження проїзду пільговиків (відео)

Сьогодні, 19 березня, представники ГО виступили на прес-конференції за скасування регуляторного акту Львівської міської рада “Про тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті”, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.

У зв’язку з обмеженням проїзду пільговиків, львівські ГО та спілки об’єдналися з метою протидії свавіллю Львівської міської ради щодо обмеження прав пільгових категорій населення на безоплатний проїзд у міському транспорті.

“У зв’язку з важким економічним становищем в країні абсолютно більшість пільгової категорії пасажирів просто не має додаткових коштів на оплату проїзду в міському транспорті. Тому вказане рішення по своїй суті не обмежує спеціальну категорію громадян, а породжує чергову проблему, що призведе до спеціального вибуху”, – зазначив представник ГО “Розвиток громади” Юрій Титомир.

“Сьогодні ні для кого не є секретом, що багатодітні сім’ї не мають додаткових коштів на оплату проїзду в міському транспорті. Це створює відчутні перешкоди для організації навчального процесу дітей із багатодітних сімей, і цим обмежує їх конституційне право на здобуття освіти”, – додав заступник голови ГО “Спілка багатодітних сімей Львівщини” Петро Галущак.

Нагадаємо, що ГО надіслали відкритого листа громадськості до керуючої справами виконкому Львівської міської ради Марти Литвинюк з проханням негайно скасувати рішення виконавчого комітету Львівської міської ради “Про тимчасове всановлення дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у мі ькому автотранспорті”, а також було надіслано звернення Президенту України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.