дивись.info

У Львові виявляють боєприпаси часів Другої світової війни

У Львові виявляють боєприпаси часів Другої світової війни

У місті щоразу частіше знаходять боєприпаси часів Другої світової війни. Так, вчора у Брюховичах у лісі знайшли один 75 мм артилерійський снаряд та 14 авіаційних бомб ФАБ-10. А сьогодні на вул. Стрийська виявили один 88 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни, повідомили у прес-службі ЛМР

Вчора, 18 березня, о 8:15 год. у смт. Брюховичі на вул. Незалежності України під час прогулянки в лісовому масиві мешканці виявили один 75 мм артилерійський снаряд та 14 авіаційних бомб ФАБ-10 часів Другої світової війни. О 15:30 год. піротехнічна група 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпаси вилучила та знешкодила за встановленим порядком.

Сьогодні, 19 березня, о 8:57 год. у м. Львові на вул. Стрийська, 71а під час прогулянки виявили один 88 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Щоб уникнути нещасних випадків, потрібно пам’ятати, що зовнішній вигляд боєприпасів від тривалого перебування в ґрунті або у воді сильно змінюється. Вони під впливом вологи деформуються, іржавіють і від найменшого дотику вибухають.

Тому у випадку виявлення незнайомих або схожих на вибухонебезпечні предмети потрібно:

  • в жодному разі не чіпати їх;
  • обгородити місце знахідки червоною стрічкою та охороняти місця знахідки до прибуття міліції і працівників МНС;
  • терміново повідомити про знахідку за телефонами 101 або 102;
  • не допускати сторонніх до місця знаходження підозрілого предмету.

Категорично заборонено розбирати боєприпаси, кидати їх у вогонь або самостійно переносити чи транспортувати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.