дивись.info

УКУ запрошує львів’ян прийняти гостей у домівки і відсвяткувати «Великдень разом»

УКУ запрошує львів’ян прийняти гостей у домівки і відсвяткувати «Великдень разом»

10-13 квітня Студентське братство Українського Католицького Університету вже вп’яте проведе акцію «Великдень Разом». Метою акції є знайомство студентів та гостей із Півдня та Сходу України з традиціями святкування Великодня у Львові. Цього року учасниками акції стануть 250 молодих людей.

До участі в акції запрошують молодих людей зі східних та південних областей України, які хочуть святкувати «Великдень Разом» у Львові. Також запрошують львів’ян прийняти гостей у свої домівки, адже де ще можна краще відчути атмосферу свята, як не у сімейному колі. Організатори запрошують долучатись до акції волонтерів.

«Ми акцентуємо на тому, щоб львів’яни запрошували учасників до себе в гості і зголошувалися брати їх у сім’ї. Бо по-справжньому відчути Великдень у Львові можна тільки в сім’ї. Затишок, домашня атмосфера свята дуже подобаються нашим учасникам. Тим людям, яких львів’яни не візьмуть у сім’ї, ми забезпечуємо життя в хостелах. Сім’ї, які хочуть зголоситися, мають заповнити анкету на сайті: http://www.velykden.org.ua/», – розповідає координатор проекту «Великдень разом», голова Студентського братства УКУ Віра Тимків.

«Великдень разом» – це прекрасна можливість познайомитись з цікавими людьми, знайти нових друзів, показати гостям Великодній Львів. Під час перебування у Львові гості матимуть можливість познайомитись із самобутньою культурою міста, відвідати історичні пам’ятки, дізнатись про особливості святкування Великодня на Галичині, спробувати свої сили у розписі писанок, відвідати Великодні забави та поспівати гаївки у Шевченківському гаю.

В часі останніх подій в Україні особливо важливо знаходити якомога більше речей, які б об’єднували людей з різних куточків країни. Великдень – свято Божого Воскресіння, час подяки, прощення та віри в добро. Проведення акції цього року є, як ніколи, важливим.

velykden razom 2

Контактна особа: Віра Тимків, тел. 066 656 86 12, [email protected].

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.