дивись.info

Колодій вручив дипломи переможцям обласного конкурсу на краще виконання творів Баха (фото)

Колодій вручив дипломи переможцям обласного конкурсу на краще виконання творів Баха (фото)

   21 березня голова Львівської обласної ради Петро Колодій урочисто вручив дипломи переможцям обласного фестивалю-конкурсу на краще виконання твору Йоганна Себастьяна Баха, що проходив у рамках відзначення 330-річчя від дня народження композитора, повідомила прес-служба облради.

Нагородження відбувалось у Палаці Потоцьких у Львові.

«Український народ багатий на талановитих людей. І сьогоднішній конкурс цьому яскраве підтвердження. Ці обдаровані діти не просто займаються музикою, вони наполегливо працюють, розвиваючи свій талант і зростаючи до рівня всесвітньовідомих музикантів. Саме цим дітям належить в майбутньому зберегти мистецьке обличчя Львова та у стократ примножити його культурні здобутки,» – зазначив Петро Колодій, вручаючи юним музикантам дипломи та подарунки.

Зауважимо, що фестиваль-конкурс заснувала Львівська обласна філармонія. Конкурсний відбір відбувся дещо раніше, 19 березня, а його переможці стали учасниками «Бахівського марафону», який проходить сьогодні у Львові. Загалом на участь у конкурсі подали заявки близько півтори сотні юних виконавців. Змагались учасники у 3-ох вікових категорій: молодша категорія – 9- 11 років, середня– 12-14 років та старша– 15-16 років.

1 2 3 4

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.