дивись.info

Механізм надання житлових субсидій буде максимально спрощено, – Яковець (фото)

Механізм надання житлових субсидій буде максимально спрощено, – Яковець (фото)

Уже з 1-го травня 2015 року субсидії призначатимуть на підставі лише двох документів: заяви та декларації про прибутки.  Обидва бланки мешканцям області надішлють енергопостачальні організації. Споживачам потрібно буде лише їх заповнити та у зручний для себе спосіб скерувати у відділи соціального захисту населення. При цьому субсидію призначатимуть на 12 місяців, а не опалювальний період як раніше.

Про це Дивись. Інфо повідомила прес-служба ЛОДА

«Заповнити обидва документи буде нескладно, — розповідає заступник начальника департаменту соціального захисту населення Оксана Яковець. – Адже вони будуть максимально спрощеними. Єдиний нюанс – у декларацію потрібно буде внести прибутки усіх членів родини, які зареєстровані у помешканні. Йдеться про зарплату, пенсію, стипендію, надходження від оренди та інше. Якщо ж інформацію буде подано недостовірно, субсидію буде призначено, але з часом виявиться, що людина приховала прибутки, кошти доведеться повернути. Причому у подвійному розмірі».

Звернутися за субсидіями відтепер зможе  значно більше людей. Адже автоматично скасовуються всі обмеження щодо майнового стану людини. «Наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів, навіть той факт, що деякі члени родини не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні, не стануть перешкодою для оформлення субсидії, — розповідає Оксана Яковець. – Лише у випадку дороговартісної покупки на суму понад 50 тисяч гривень, право на субсидію втрачається».

Загалом у Львівській області зареєстровано трохи більше як 800 тисяч сімей. Станом на березень 60 тисяч родин є одержувачами житлових субсидій. Очікується, що ця цифра у травні зросте втричі.

DSC_1798

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.