дивись.info

До Львова приїде табір «Будуємо Україну разом!» (фото)

До Львова приїде табір «Будуємо Україну разом!» (фото)

З 30 березня до 4 квітня 2015 р. – у Львові буде відбуватись будівельно-просвітницький табір «Будуємо Україну разом!», який організовує Львівська освітня фундація, повідомили Дивись. Інфо організатори.

«Будуємо Україну разом!» – це волонтерський табір, метою якого є допомогати українцям, котрі потрапили в скруту і не можуть самостійно вирішити свої проблеми.

Цього разу нашої допомоги потребує п.Наталія. Мешканка Сихова (Львова) у якої нещодавно згоріла квартира. Півдесятка жителів Краматорська (донецька обл.) зголосились допомогти їй відновити її квартиру.

Впродовж декількох останніх років сама п.Наталя приймала участь у різноманітних проектах спрямованих на допомогу знедоленим. Вона долучалась до створення «Соціального готелю», який допомагає дітям позбавлених батьківського піклування, допомогала у Родинному домі «Покрова» і далі залишається активною та небайдужою.

Тож коли стало відомо про біду, яка спіткала молоду дівчину, волонтери табору «Будуємо Україну разом!» охоче зголосились їй допомогти.

Проект «Будуємо Україну разом!» розпочався у вересні 2014 року. Тоді близько ста волонтерів з західної України допомагали мешканцям Краматорська відновлювати помешкання зруйновані війною на донеччині. https://biggggidea.com/project/803/

Сьогодні молодь Краматорська вирішила допомогти львів’янам і не гаслами, а справами довести, що Схід і Захід разом.

DSC00607

Час події: 30.03 – 4.04 2015р.

Місце: Львів. Сихів

Детальна інформація: 0630759302 – Андрій Левицький, 0985771131 – Маріанна Білик

lef.org.ua

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.