дивись.info

У обласного автодору Львівщини новий керівник

У обласного автодору Львівщини новий керівник

24 березня наказом ВАТ “Державні автомобільні дороги» директора ДП «Львівський облавтодор» Віктора Багрія звільнено з займаної посади. Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Новим директором призначений Ярослав Ріхтер, який виконував обов’язки директора підприємства протягом останніх двох тижнів.

Нагадаємо, що на початку лютого 2015 року голова ЛОДА Олег Синютка скерував подання в прокуратуру щодо перевірки діяльності керівництва ДП «Львівський облавтодор», у тому числі — фактів невиплати заробітної плати.

«З 11 млн. грн., які надійшли на рахунки облавтодору в січні, його керівництво навіть не виплатило працівникам ремонтно-дорожньої галузі зарплату за грудень. Хоча фонд заробітної плати становить 3 млн. грн.», — наголошував тоді О. Синютка.

Голова ОДА також скерував подання до Києва на притягнення винних посадових осіб до відповідальності за невиплату заробітної плати, в тому числі й за неналежний обсяг та якість виконаних робіт з ліквідації аварійної ямковості на дорогах області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.